Samochody i samoloty

Samochody i samoloty

Dostępność: wysyłamy w 24h

 

    ISBN: 9788378604242
    Liczba stron: 16 + wkładka z naklejkami A3 (16 pages with stickers)
    Oprawa: zeszytowa (sadle-stiched binding)
    Format: 205x290 mm
    Rok wydania: 2018

6,30 zł

Ilość sztuk:

Masz pytania dotyczące naszych produktów? Zadzwoń lub napisz:

Numer telefonu tel: 41 315 66 80

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Najczęściej na moim blogu pojawiają się książkowe propozycje dla dziewczynek - z racji tego, że mam córkę. Jednak dziś chciałabym przedstawić Wam propozycję dla chłopców - książeczki do kolorowania wraz z naklejkami: "Samochody i samoloty" oraz "Samochody i maszyny".

Mali chłopcy często marzą o byciu strażakiem czy policjantem, fascynuje ich jazda samochodami na sygnale czy takimi, których gabaryty przekraczają zwykłe samochody. Wiem, ponieważ mam młodszego brata.

Dlatego te dwie książeczki dostarczą im wielu wrażeń, pokażą na naklejkach wygląd tych pojazdów w prostych, przemawiających do malucha kolorach; pozwolą rączce na kolorowanie pojazdu na dużej ilustracji z dość grubymi konturami każdego elementu poprzedzając go gotowym wzorem.

Jak widać na poniższych ilustracjach w środku mali odkrywcy znajdą między innymi betoniarkę, dźwig, karetkę pogotowia, pomoc drogową, limuzynę, samochód formuły 1, straż pożarną, policję, autobus oraz wiele innych. W sumie w każdej książeczce jest to dwanaście pojazdów.


Książeczki, które opisałam to doskonała forma zabawy dla dzieci i rodziców, można poćwiczyć nazwy kolorów, kierunków czy nazwy pojazdów. Rozwijają zdolności manualne, kreatywność, ćwiczą cierpliwość i konsekwentność. Polecam!

http://czytelnicza-dusza.blogspot.com/2018/12/samochody-samoloty-i-maszyny-czyli.html

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymuj informacje o konkursach, nowościach i promocjach

rel="nofollow"