Contest

O Sklepie

Wydawnictwo MD Monika Duda powstało w 2004 roku i od tego czasu działa na rynku polskim. Jego siedziba znajduje się w Kielcach - to właśnie tam drukowane są wszystkie tytuły. Oficyna zachęca do dokonywania zakupów online przez sklep na stronie internetowej, dzięki czemu można sprawnie zapoznać się z całą ofertą wydawniczą oraz dokonać szybkiego i bezpiecznego zakupu.   
Redakcja kieruje swoją ofertę do najmłodszych odbiorców, a więc proponuje książki dla dzieci, takie jak: książeczki do kolorowania z naklejkami, ciekawe wycinanki, łamigłówki, książeczki kartonowe oraz książki edukacyjne, czyli w szczególności encyklopedie dla dzieci i młodzieży. Należy pamiętać o tym, że zdobywanie wiedzy od najmłodszych lat jest bardzo istotne, ponieważ dzieci bardzo szybko przyswajają nową wiedzę i uczą się znacznie szybciej od osób dorosłych. Dlatego wydawnictwo kieruje swą ofertę w szczególności do najmłodszych czytelników oraz proponuje ciekawe książki edukacyjne. Dla nieco starszych znajdują się w sklepie pozycje wydawnicze, w których dziecko ma okazję poznać i doskonalić pisownię literek i cyferek, zasady ortografii oraz działania na liczbach. Książki dla dzieci, które proponuje oficyna, można przejrzeć online poprzez sklep, ale też osobiście odwiedzić wydawnictwo w jego siedzibie, w Kielcach.
Wszystkie prace wyróżniają się bardzo dobrym przygotowaniem pod względem merytorycznym, wysokiej jakości wykonaniem oraz bardzo przystępną ceną. Tytuły są dostępne w wielu punktach na terenie całego kraju.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

 
 

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymuj informacje o konkursach, nowościach i promocjach