Kolorowe misie

Kolorowe misie

Dostępność: wysyłamy w 24h

 

    ISBN: 978-83-7860-262-0
    Oprawa: notesowa
    Format: 205x205 mm
    Rok wydania: 2017

5,25 zł

Ilość sztuk:

Masz pytania dotyczące naszych produktów? Zadzwoń lub napisz:

Numer telefonu tel: 41 315 66 80
"Kolorowe misie" - 30 kartek z kolorowankami dla dzieci.
 
Format: 205x205 mm
Objętość: 30 kartek
Oprawa: notesowa
 
 KOLOROWANKI NOTESOWE dla dzieci to nie tylko doskonała forma zabawy, ale również rodzaj rozrywki, która rozwija i pozytywnie wpływa na wyobraźnię oraz kreatywność. Wśród naszej bogatej oferty mogą Państwo znaleźć zróżnicowane kolorowanki notesowe, które z pewnością przypadną do gustu wszystkim dzieciom

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Kolorowanki są bardzo ważne dla rozwoju dziecka, to wspaniałe narzędzia, dzięki którym nasze przedszkolaki lub też przyszłe przedszkolaki rozwijają się i mkną do przodu.  Warto zachęcać dzieci do kolorowania obrazków, moja córka wypełniać kolorem obrazki uwielbia i mogłaby spędzić nad tym zajęciem cały dzień. Pod warunkiem oczywiście, że owa kolorowanka jest ciekawa i nie za trudna. Te nadają się idealnie.

Kolorowanki w formie notesowej pierwszy raz zagościły u nas w domu i świetnie się sprawdziły. Mały format również zachęca do kolorowania i inwencji twórczej, co doskonale uwieczniłam na zdjęciach. Kolorowanki nie są za trudne i mają odpowiednie, czyli średniej wielkości obrazki do kolorowania. Większe niekiedy mogą zniechęcać naszą pociechę, bo przecież jeszcze tyle jest do zrobienia. Szybko i na temat to super rozwiązanie dla dzieci, które nie przekonały się jeszcze do prac artystycznych. Zaangażowanie się w jedną czynność wycisza dzieci i nakłania je do precyzji, ponieważ nie muszą się spieszyć. Alicja jak zawsze musiała dodać wisienkę na torcie - słoneczko, coś od siebie. W ten sposób dziecko rozwija wyobraźnię i kreatywność, wzbogacając swoją pewność siebie.

http://iczerwoneszpilki.blogspot.com/2018/06/kolorowanki-notesowe-od-wydawnictwo.html

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymuj informacje o konkursach, nowościach i promocjach

rel="nofollow"