Nowe bajki na każdy dzień tygodnia TOM 4

Nowe bajki na każdy dzień tygodnia TOM 4

 

    ISBN: 9788378602699
    Liczba stron: 32
    Oprawa: twarda
    Format: 210x297 mm
    Rok wydania: 2016

Produkt archiwalny

Ilość sztuk:

Masz pytania dotyczące naszych produktów? Zadzwoń lub napisz:

Numer telefonu tel: 41 315 66 80
NOWE BAJKI NA KAŻDY DZIEŃ TYGODNIA to zestaw 4 pięknie ilustrowanych tomów opowiadań dla dzieci.
Każda książka  zawiera zestaw siedmiu baśni z morałem - po jednej na każdy dzień tygodnia. Oprawa twarda z brokatem na okładce.
To pięknie ilustrowane tomy pięknych opowiadań. Każdy tom zawiera zestaw siedmiu opowiadań z morałem- czyli miesiąc czytania. U nas był  to tydzień, ponieważ Piotruś zdecydowanie nie zgadzał się na tylko jedną bajkę wieczorem! Książki mają twardą oprawę w brokatem na okładce. Są formatu A4, wydane na doskonałej jakości papierze. 
 
Nas najbardziej zauroczyła m.in. bajka "Gwiezdny Rycerz". Dzięki niej dziecko uczy się, że trzeba zawsze stawać w obronie słabszych, a nie ich gnębić i że nawet najbardziej zatwardziali złoczyńcy mogą stać się dobrzy. Honoriusz ukarał całą złą bandę, a jej herszt, stał się gwiezdnym rycerzem. Nie możemy Wam opowiedzieć całości ;) 
 
Jakie jeszcze opowiadania znajdziecie? Między innymi "Czarodziej i Smok", "Prawdziwy król", "Różowe okulary", "Spełnione marzenie babci", "Pięknotka", "Czarownica i wróżka", "Staruszek na króla", "Siedem panien" czy "Przyjaciółki od serca".

Recenzja: http://www.poprostumama.pl/2016/07/kochamy-ksiazki-czyli-odkrylismy.html

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymuj informacje o konkursach, nowościach i promocjach

rel="nofollow"