Bunio Bokser

Bunio Bokser

Dostępność: Chwilowy brak towaru

 

    ISBN: 9788378600909
    Liczba stron: 5 rozkładówek + okładka
    Oprawa: sztywnostronicowa
    Format: 155x145 mm

0,00 zł

Ilość sztuk:

Masz pytania dotyczące naszych produktów? Zadzwoń lub napisz:

Numer telefonu tel: 41 315 66 80

"Bunio Bokser"

Autor: Andrzej Monastyrski

Format: 155x145 mm (zaokrąglone narożniki)
Objętość: 12 str
Oprawa: sztywnostronicowa
 
 
ISBN  978-83-7860-090-9

 

"Bunio Bokser "- historia sympatycznego pieska. To pięknie ilustrowana, zabawna i rymowana książeczka kartonowa dla dzieci. Poznajemy tu sympatycznego pieska rasy Bokser, jego ulubione zabawy, zwyczaje, upodobania oraz cechy charakterystyczne dla taj właśnie rasy. Książeczka porusza temat przyjaźni człowieka do zwierząt, bo jak wiadomo nie od dziś pies to najlepszy przyjaciel człowieka.
 
 
Kartonówki są idealnymi książeczkami dla najmłodszych dzieci.

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
"Karteczki, są grube, sztywne, maluszek bez problemu potrafi sam obrócić strony. Żywe barwy zachęcają dziecko do oglądania książeczki, a prosty, rymowany język do słuchania.
 
Historia pieska Bruna jest krótka więc maluszek bez problemów skupia się gdy czytamy. Synkowi bardzo podoba się bajeczka i często przynosi aby mu poczytać, a ja znam już ją na pamięć J.
Kolejnym czytelnikiem Bunia jest moja siedmiolatka która czyta sama (sylabami). Książeczka i jej przypadła do gustu, pozwala jej na ćwiczenie umiejętności czytania."

 To pięknie ilustrowana, zabawna i rymowana książeczka kartonowa dla dzieci. Poznajemy tu sympatycznego pieska rasy Bokser, jego ulubione zabawy, zwyczaje, upodobania oraz cechy charakterystyczne dla taj właśnie rasy. Książeczka porusza temat przyjaźni człowieka do zwierząt, bo jak wiadomo nie od dziś pies to najlepszy przyjaciel człowieka.Recenzja opublikowana w serwisie: http://anka8661.blogspot.com

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymuj informacje o konkursach, nowościach i promocjach

rel="nofollow"