Contest

Rabaty i atrakcyjne ceny + darmowa dostawa

Nasze wydawnictwo specjalizuje się w tytułach skierowanych do dzieci w każdym wieku. Oferujemy również hurtową sprzedaż książek i atrakcyjne rabaty na wszystkie książki. Staramy się zapewnić naszych odbiorcom niskie ceny, jednocześnie zachowując wysokie parametry wykonania publikacji. Hurtowa sprzedaż książek to propozycja skierowana zarówno do niewielkich sklepów, jak również do większych firm i instytucji zajmujących się dystrybucją książek oraz do bibliotek czy placówek oświatowych. Działając online, gwarantujemy, że sprzedaż hurtowa to optymalne rozwiązanie dla klientów z każdego zakątka Polski. Odległość nie ma tu znaczenia i nie ma miejsca, do którego wydawnictwo nie mogłoby dostarczyć naszych książek. 

Dużym atutem są korzystne rabaty uzależnione od kwoty na zakupy. Wystarczy przeznaczyć na zakupy powyżej 400 zł netto, aby nasza firma w całości pokryła koszty wysyłki świadczonej przez firmę kurierską.

Wydawnictwo stale rozszerza asortyment i warto śledzić naszą stronę internetową aby być na bieżąco z nowościami jakie są wydawane. Z tytułami, parametrami prac, recenzjami tytułów można się zapoznać przeglądając katalog internetowy lub chodząc po zakładkach naszej strony. Hurtowa sprzedaż książek to propozycja dla zarejestrowanych użytkowników – wystarczy założyć indywidualne konto poprzez formularz rejestracyjny, by móc korzystać z bogatej i atrakcyjnej cenowo oferty przygotowanej przez nasze wydawnictwo.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego (41 315 66 80) bądź do kontaktu mailowego (sklep@wydawnictwomd.pl).

 

 
 
Zapraszamy do współpracy
Wydawnictwo MD

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymuj informacje o konkursach, nowościach i promocjach