Contest

Kolorowanki i Kartonówki

Nasze wydawnictwo powstało i działa z myślą o prawidłowym rozwoju intelektualnym dzieci, połączonym z zabawą. Z tego powodu w ofercie naszego sklepu znajdują się różne książki edukacyjne skierowane głównie do najmłodszych odbiorców. Szeroki wybór tytułów i tematów pozwala wybrać taki, który najlepiej trafi w zainteresowania dziecka. Ilustrowane encyklopedie w twardej oprawie czy tytuły wspomagające naukę alfabetu, liczenie czy prace i ćwiczenia dla małych rączek -  to bogate w wiedzę pozycje, którą młody odbiorca może w przyjazny sposób przyswoić. Takie książki edukacyjne rozwijają ciekawość świata, tego co nas otacza, poszerzają horyzonty, odnajdują nowe zainteresowania i aktywności. Z naszej strony dbamy o merytoryczną stronę publikacji oraz wysokie parametry techniczne, które przekładają się na solidne wykonanie. Przykładowe pozycje książek edukacyjnych to: seria 10 tytułów encyklopedii SWIAT ZWIERZĄT, seria  encyklopedii FAKTY, kolejna seria w twardej oprawie to PRAKTYCZNA GEOGRAFIA. Z cieńszym pozycji jest to; PISZĘ LICZE Z KRÓLIKIEM SKOCZNIEM, POZNAJEMY LITERKI I CYFERKIZABAWA Z BAJKĄ i wiele innych.


Kolejną kategorią w naszym sklepie są opowiadania dla dzieci. Każdy rodzic wie, że dzieci wprost przepadają za ciekawymi historyjkami. Jeśli są dodatkowo opatrzone pięknymi ilustracjami, to będą nieodłącznym elementem wieczornego opowiadania bajek. Takie właśnie są bajki dostępne w naszym sklepie. Ich celem jest pobudzenie wyobraźni dziecka, jego kreatywności. Chcemy, aby każde dzieciństwo było wypełnione pięknymi opowieściami. Najważniejsze w naszych opowiadaniach jest to, iż bajki są mądre i z morałem. Dziecko  uczy się rozróżniać dobro od zła i wyciągać wnioski. Historie są zarówno dla chłopców jak i dziewczynek w każdym wieku. Te, które poznały już alfabet i uczą się czytać - mogą śmiało czytać samodzielnie teksty, zaś te całkiem malutkie potrzebują pomocy mamy, taty, babci czy dziadka, którzy nie będą mieć problemu z czytaniem specjalnie dużej czcionki. Dla maluchów mamy również klasyczne opowiadania z naklejkami, takie jak: BRZYDKIE KACZĄTKO, CZERWONY KAPTUREK, JAŚ I MAŁGOSIA. Ta seria 16 tytułów to czytanie połączone z aktywnością odnajdywania właściwiej naklejki i umieszczania jej we wskazanym miejscu tekstu.


Wiele dzieci przepada również za zajęciami rozwijającymi zmysł artystyczny. Dlatego też w ofercie naszego sklepu znajdują się również kolorowanki. Kolorowanki mniejsze i większe, grubsze i cieńsze, dla nieco starszych i młodszych, z naklejkami i bez naklejek - do wyboru do koloru! Wystarczy tylko opakowanie kredek czy farb i każde dziecko chętnie zajmie się naszymi wesołymi ilustracjami. Dodatkowo w ofercie znajdują się pozycje pokazujące jak w prosty sposób narysować swoje ulubione zwierzątka, a następnie je pokolorować, np.: NAUKA RYSUNKU DLA NAJMŁODSZYCH czy tytuły z serii POŁĄCZ KROPKI. Różnego rodzaju kolorowanki to świetna zabawa i rozwój. Dziecko dzięki tej aktywności nie tylko trenuje ruch rączki, ale również wyrabia sobie zmysł estetyczny.

Bardzo ciekawą kategorią są sztywnostronicowe książeczki kartonowe, znane potocznie jako kartonówki. To asortyment dla najmłodszego odbiorcy. Kartonówki zawierają kolorowe ilustracje oraz niewielką ilość tekstu. Różnorodna tematyka kartonówek to bogate źródło wiedzy dla każdego malucha. Kartonówki w naszej ofercie są najwyższej jakości, solidnie wykonane, z zaokrąglonymi rogami dla bezpieczeństwa dziecka. Przykładowe tytuły kartonówek w naszym sklepie to seria ZAWODY, seria ŚWIAT ZWIERZAT, serie krótkich opowiadań w roli głównej ze zwierzętami: BUNIO BOKSER, PREZENT DLA PRZEDSZKOLA i wiele, wiele innych. Z naszej strony zachęcamy do tego, by dziecko już od najmłodszych lat poznawało otaczający je świat z takimi książeczkami jak nasze :)

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymuj informacje o konkursach, nowościach i promocjach