Iskierka i przyjaciele Nr 4/2015

Iskierka i przyjaciele Nr 4/2015

 

  6,99 zł

  Ilość sztuk:

  Masz pytania dotyczące naszych produktów? Zadzwoń lub napisz:

  Numer telefonu tel: 41 315 66 80
  „Iskierka i przyjaciele” to czasopismo wydawane z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Sympatyczny smok Iskierka wraz z innymi zwierzętami oprowadza dzieci po świecie baśni, ale i zachęca do poznania rzeczywistości, nauki i zabawy.   

  I tak:
  • Mały Smok prosi, aby ktoś z dorosłych przeczytał swojemu dziecku proponowane opowieści, wierszyki i bajeczki. Ten maluch pragnie, aby dorośli choć przez chwilkę zrobili coś razem z pociechą.
  • Biegnący Kangurek zaprasza  Czytelnika do podróży - tych dalszych i bliższych - czyli proponuje wędrówkę do ciekawych miejsc na całym świecie, ale i funduje wycieczkę po najbliższej okolicy.
  • Żółwik w kapeluszu, jako najstarszy w tym gronie zwierzak, przypomina o ważnych wydarzeniach związanych z kalendarzem.
  • Tajemniczy Dudek przekazuje Czytelnikom ciekawostki ze świata przyrody.
  • Smok – arystokrata  w peruce dba o dobre maniery Czytelników, ponieważ dzięki nim żyje się łatwiej i przyjemniej. Przypomina zasady dobrego wychowania w bardzo krótki, przystępny i często zabawny sposób.
  • Zajączek – kucharz zaprasza małych i dużych Czytelników do swojej kuchni. Zdradza przepisy na proste, ale wyśmienite smakołyki.
  • Mądra Sowa zajmuje się nauką. Proponuje różnorodne ćwiczenia dla młodszych i starszych dzieci, dbając o ich rozwój, w zabawny sposób wyjaśnia znaczenie niektórych wyrazów czy powiedzeń  i – jak na dobrego nauczyciela przystało – motywuje dzieci do pracy.
  • Smok w jajku zapowiada niespodziankę! Jaką? Nie można zdradzić, nie byłaby wtedy niespodzianką, ale na pewno ten słodki maluch wywoła uśmiech na buzi Czytelnika.
  Każdy numer czasopisma posiada wkładkę, która zachęca dzieci do samodzielnego działania. Wygląd i przeznaczenie wkładek będą różne, ale z pewnością znajdą się tam wycinanki i naklejki, tematyką związane z treścią zawartą w pisemku.
  W tym numerze zagości wiosna. Dowiecie się, które zwierzęta i rośliny zwiastują jej nadejście. Rozkładówka z konikami, kucami i rumakami – to coś dla miłośników tych wspaniałych zwierząt. Poza tym tradycyjnie m.in. opowiadanie, wiersz, naklejki – z czym? Zobaczcie sami! Dla fanów Iskierki i przyjaciół – KONKURS z nagrodami! Wiele, wiele wesołej zabawy na stronach czasopisma.

  Imię i nazwisko:
  E-mail:
  Telefon:
  Twoje pytanie:
  Wpisz kod widoczny na obrazku:
  weryfikator
  Czasopismo "Iskierka i Przyjaciele" znajdziecie w kioskach i salonach prasowych Ruch oraz w salonach Empik

  Zapisz się do naszego newslettera

  Otrzymuj informacje o konkursach, nowościach i promocjach

  rel="nofollow"